Hudba na svatbu 2022-02-22T19:42:25+01:00

Živá hudba na svatbu

PŘIJÍMÁME OBJEDNÁVKY NA SVATBY V ROCE 2022


Nabízíme hudební doprovod Vaší svatby v různém složení hudebníků, dle Vašich požadavků a místa produkce.

Hudební skupina má bohaté zkušenosti se zajištěním svatebních oslav pro menší i větší počet svatebních hostů i s produkcí v různých prostorách (včetně open air akcí).

Pokud uvažujete o hudební produkci, neváhejte nás kontaktovat a my Vám obratem zašleme ceník a současně sdělíme dostupnost Vámi požadovaného termínu.

Hudební skupina Fragment Band má v repertoáru skladby různých žánrů, které vytvoří vynikající atmosféru Vaší akce a hudba na Vaší svatbě Vám nezapomenutelně zpříjemní průběh Vašeho významného dne.

Domluvíme se na skladbách pro Vaše svatební sólo, i sólo s rodiči, a pokud nebude Vaše oblíbená skladba pro Váš svatební tanec v našem repertoáru, budeme se snažit dle možností připravit tuto skladbu pro Vás. Samozřejmě slovně uvedeme začátek svatebního veselí, Vašich sól i samotného průběhu večera.

Kvalitní produkcí je hudební skupina Fragment Band schopna uspokojit i Ty nejnáročnější posluchače a konzumenty dobré zábavy. Kapela je vybavena vlastní špičkovou hudební aparaturou firmy Yorkville, která je přizpůsobena na možnost skládat reprosoustavy dle výkonu a požadavku objednatele. Tímto je možno vytvořit aparaturu malých rozměrů pro interiérovou produkci i případný specifický charakter dané akce, ale také výkonnější hudební aparaturu pro akce na větších prostranstvích, nebo produkci ve venkovním prostoru.

Kapela disponuje vlastní dopravou a je schopna zajistit Vaší hudební akci po celém území České republiky!!!!!!

SVATBY - ŽIVÁ HUDBA NA SVATUVarianty produkce

                       

Duo Fragment

1. varianta

2. varianta

hudební produkce ve složení:
2 hudebníci
nástrojové obsazení:
klávesy, kytara
zpěv:
oba hudebníci zpívají
hudební produkce ve složení:
hudebník a zpěvačka
nástrojové obsazení:
klávesy
zpěv:
oba zpívají

Trio Fragment

hudební produkce ve složení:
2 hudebníci a zpěvačka
nástrojové obsazení:
klávesy, kytara
zpěv:
všichni zpívají


Všechny zvolené varianty zaručují kvalitu hudební produkce, která je prezentována v hudebních ukázkách, avšak menší počet hudebníků vylučuje produkci některých skladeb, kde bude chybět určitý
nástroj a nebo hlas.

Délka produkce max. 8 hodin z důvodu zajištění akcí v následující den….