Hudba na ples 2019-02-10T15:31:57+01:00

Hudba na ples – maturitní plesplesy
______________________________________________________________________________________

Nabízíme hudební doprovod Vašeho plesu (maturitního plesu) – produkci hudební skupiny Fragment Band v různém složení hudebníků, dle Vašich požadavků a místa hudební produkce.

Hudební skupina má bohaté zkušenosti se zajištěním plesů pro menší i větší počet návštěvníků, i s produkcí v různých místech (včetně open air akcí).

Pokud uvažujete o hudební produkci, neváhejte nás kontaktovat a my Vám obratem zašleme ceník a současně sdělíme dostupnost Vámi požadovaného termínu.

Hudební skupina Fragment Band má v repertoáru skladby různých žánrů, které vytvoří vynikající atmosféru Vašeho plesu a hudba na Vašem plese Vám nezapomenutelně zpříjemní průběh této akce.

Domluvíme se na skladbách pro předtančení Vašeho plesu, pro jednotlivé nástupy, popřípadě sóla, která budou naplánována na daný večer. Stejně tak jsme schopni zajistit doprovod Vámi zvoleného programu, včetně mikrofonů pro mluvené slovo a moderátora večera.

V repertoáru hudební skupiny jsou skladby různých žánrů, které vytvoří vynikající atmosféru Vašeho plesu a hudba na Vašem plese Vám nezapomenutelně zpříjemní průběh Vašeho významného dne.

Kvalitní produkcí je hudební skupina Fragment Band schopna uspokojit i Ty nejnáročnější posluchače a konzumenty dobré zábavy. Kapela je vybavena vlastní špičkovou hudební aparaturou firmy Yorkville, která je přizpůsobena na možnost skládat reprosoustavy dle výkonu a požadavku objednatele. Tímto je možno vytvořit aparaturu malých rozměrů pro interiérovou produkci i případný specifický charakter dané akce, ale také výkonnějsí hudební aparaturu pro akce na větších prostranstvích, nebo produkci ve venkovním prostoru.

Kapela disponuje vlastní dopravou a je schopna zajistit Vaší hudební akci po celém území České republiky!!!!!!

Varianty produkce

FRAGMENT BAND

1. varianta 2.varianta 3.varianta
hudební produkce ve složení:
2 hudebníci a 2 zpěvačky
nástrojové obsazení:
klávesy, kytara
zpěv:
všichni zpívají
hudební produkce ve složení:
3 hudebníci a 2 zpěvačky
nástrojové obsazení:
klávesy, kytara, bicí nástroje
zpěv:
všichni zpívají
hudební produkce ve složení:
3 hudebníci a 1 zpěvačka
nástrojové obsazení:
klávesy, kytara, bicí nástroje
zpěv:
všichni zpívají

TRIO FRAGMENT

hudební produkce ve složení:
2 hudebníci a zpěvačka
nástrojové obsazení:
klávesy, kytara
zpěv:
všichni zpívají

Všechny zvolené varianty zaručují kvalitu hudební produkce, která je prezentována v hudebních ukázkách.